Yhteystiedot

Turun ammattikorkeakoulu Oy (Koordinaattori)
Hanna Siren (projektipäällikkö)
hanna.siren@turkuamk.fi 

Siirtolaisuusinstituutti
Elli Heikkilä (tutkimusjohtaja)
elli.heikkila@utu.fi 

Turun yliopisto/Brahea-keskus
Kia Lundqvist (suunnittelija)
kia.lundqvist@utu.fi 

Humanistinen ammattikorkeakoulu Oy
Hanna Kiuru (koordinaattori)
hanna.kiuru@humak.fi 

Turun Globaalinuoret ry (entinen Turun Kanava Nuoriso ry)
Abdullahi Sultan (kohderyhmän asiantuntija)
abdullahi.sultan@globaalinuoret.fi 

Uudenkaupungin Urheilijat-Korihait ry
Marko Ruohola (toiminnanjohtaja)
marko.ruohola@korihait.fi 

Turun kaupunki
Marika Gustafsson (ohjaaja)
marika.gustafsson@turku.fi 

Uusikaupunki
Tiina Airio (nuorisokuraattori)
tiina.airio@uusikaupunki.fi

Ajankohtaisia